0850 450 07 00[email protected]

Tüm Sorularınızın Cevabı Burada

Sıkça Sorulan Sorular

Durak Sistemi

BizimDurak sistemi , taksi durakları ile beraber geliştirilmiştir. Modüler yapısı nedeniyle , sadece durağınıza uygun olan modüllerini veya tamamını kullanabilirsiniz. 

BizimDurak sisteminde bir araç sınırlaması bulunmamaktadır. Bu nedenle durağınızın büyüklüğü ve taksi sayınız öenmli değildir.

BizimDurak , siz teknolojiye vakit ayırmayın diye , sizin yerinize teknolojiye odaklanır. 7/24 destek hizmeti veren ekibimizle dakikalar içinde kullanmaya başlarsınız.

Gelişen teknoloji ile , taksi sektörü ve müşterisi uygulamalara yönelmiş durumda. Duraklara yönelik tek uygulama olan BizimDurak , durak müşterinizin ihtiyaçlarını karşılayarak , size de ek kazançlar sağlamaktadır.

Hayır ! BizimDurak sadece Taksi plakası olan araçlara ve bu araçlarla çalışan duraklara hizmet verir.

Durakların teknolojiyi ve çağı yakalaması gerekmektedir. Bu nedenle durağa gelen çağrılarını raporlayabilmeli , işlerini takip edebilmeli ve çağ dışı kalmış ( 2G Baskonuş , Telsiz . Zil gibi) sistemlerden kurtulmaları gerekmektedir.

Hayır ! Sadece formu doldurun ve yetkili arkadaşların sizi aramasını bekleyin. Verdiğiniz bilgilerle hesabınız yaklaşık 10dk. içinde aktif hale gelecek ve kullanımı ile alakalı arkadaşlarımız tarafından aranacaksınız.

Tabii ki. Bununla ilgili özel fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Sürücü Sistemi

Öncelikle kendi durağınızda bu sistemin aktif olması gerekmektedir. Bireysel olarak kullanmak isterseniz , Misafir araç olarak sistemdeki duraklara kendinizi kayıt ettirebilirsiniz. 

Sistemde işler Duraklar tarafından dağıtılmaktadır. Uygulamanız açık olduğu sürece tüm duraklar sizi anlık olarak görebilmekte ve iş göndermektedir. 

Duraklar size iş gönderirken , adresi GPS konumu ile işaretlemektedir. Yandex Navigasyon uygulaması sizi gelen işin adresine ulaştıracaktır. 

Eskisi gibi. Durağınızın belirlediği şekilde , durak başkanına / yetkilisine teslim ediyorsunuz.

Android 4.4.2 ve üzeri , IOS işletim sistemli tüm mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Hem GPS ile konum gönderimi hem de BasKonuş özelliği olan bir uygulama olduğu için , günlük kullanımızdan biraz daha fazla batarya harcaması doğaldır. 

Internet kotanız ise en yoğun kullanımlarda aylık 1 GB civarındadır. 

Akıllı telefondan “ALO” diyebilen herkes rahatlıkla sistemi kullanabilir. Sürücü uygulaması toplam 4 adet tuş ile çalışmaktadır. Tüm tuşlar rahatlıkla okunabilir büyüklüktedir. 

Hayır ! BizimDurak arkaplanda rahatlıkla çalışır. Diğer uygulamalarınız ile herhangi bir sıkıntıya neden olmaz. Uygulama açıkken veya arka plandayken sorunsuzca kullanabilirsiniz. 

Bizimle Dilediğiniz Zaman İletişime Geçebilirsiniz

BizimDurak

Türkiye’nin Durak Dostu Tek Taksi Durak Uygulamasıdır. Durağınıza ait tüm işlemleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde yapar. Sürücünün masraflarını azaltır , günlük iş hacmini arttırır. Duraklara ise yeni gelir imkanları yaratır.

İletişim

  • TEL : +90 850 450 07 00
  • FAX : +90 850 450 07 00
  • EMAIL : info [ at ] nomateknolojji.com
  • ADRES : Yenişehir Mah. Millet Cd. Lale Sok. Dumankaya Flex C2 D 55  Pendik / ISTANBUL